هنرواره ملی «روايت جهاد» تا سی‌اُم بهمن‌ماه تمدید شد

02:000

مهلت ارسال آثار به هنرواره ملی «روایت جهاد» تا سی‌اُم بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدمرتضی دارابی دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی روایت جهاد با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال هنرمندان برای ارسال آثار به دبیرخانه این هنرواره و بررسی‌های انجام شده، مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن‌ماه تمدید شد.

دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی روایت جهاد در ادامه خاطرنشان كرد: با توجه به مراجعه و حجم بیش از انتظار ارسال و بارگذاری آثار بر روی سایت روایت جهاد به نشانی www.rewayatjahad.com، كمیته برگزاری هنرواره بستر دیگری را برای ارسال آثار نیز فراهم كرده است. هنرمندان و علاقه‌مندان به حضور در این هنرواره می‌توانند از طریق پیام رسان واتس‌آپ نسبت به ارسال آثار خود اقدام كنند.

دارابی یادآور شد: آثاری كه حجم بالایی دارند و امكان بارگذاری بر روی سایت و پیام رسان را ندارند، می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه هنرواره به نشانی: تهران، خیابان سمیه نرسیده به حافظ، حوزه هنری، طبقه پنجم، معاونت راهبری استان‌ها و یا كدپستی: 1599719513 ارسال كنند.

دبیر اجرایی هنرواره به دبیران هنری بخش‌های جشنواره اشاره كرد و گفت: با توجه به تعیین بخش‌های مختلف جشنواره، دبیر هنری هر بخش از جشنواره به عهده یك نفر خواهد بود كه طی روزهای آتی معرفی خواهند شد.

شایان ذكر است، نخستین هنرواره ملی «روایت جهاد» ذیل قرارگاه مشترك جبهه مردمی انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی و به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و سایر نهادها برنامه‌ریزی و برگزار می‌شود.

هنرواره ملی «روایت جهاد» با موضوع مجاهدت‌های مردمی در عرصه مواسات و مبارزه با ویروس كرونا و در بخش‌های زیر آماده دریافت آثار علاقه‌مندان است:

هنرهای تصویری: فیلم كوتاه، نماهنگ، مستند، انیمیشن

موسیقی: ترانه، سرود، ویدئوموزیك

شعر و داستان: داستان، داستان كوتاه، شعركلاسیك، سپید

تجسمی: عكس، نقاشی، گرافیك، كاریكاتور، تصویرسازی

رسانه: گزارش‌های خبری، خبرهای تحلیلی مكتوب و تصویری و عكس خبری

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ سی‌اُم بهمن‌ماه از طریق پایگاه www.revayatjahad.com و یا شماره 09123774295 ارسال کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند