همزمان با پیاده روی اربعین حسینی؛
هنرمند مازندرانی در مسیر عاشقی (پیاده روی اربعین) پرده‌خوانی می‌کند

01:0060

همزمان با آیین پیاده روی زائران اهل بیت (ع) در ایام اربعین حسینی، ویژه برنامه «مسیر عاشقی» با پرده خوانی روز عاشورا و شهدای مدافع حرم توسط « جواد آقاپور » با حمایت و همراهی حوزه هنری مازندران در عراق صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران ضمن اعلام خبر فوق افزود: جواد آقاپور از هنرمندان فعال این مرکز که در کار نقالی، تعزیه گردانی و آثار نمایشی تجربه های خوبی دارد این بار در مسیر پیاده روی زائران اهل بیت (ع) در ایام اربعین حسینی به اجرای چند برنامه خواهد پرداخت.

وی با اشاره به اینکه این رویداد فرهنگی مذهبی مسیر عاشقی نام دارد ادامه داد: طی هماهنگی صورت گرفته مقرر شد که آقاپور در موکب های مختلف در مسیر پیاده روی بویژه  شهرهای کربلا و نجف به اجرای برنامه بپردازد.

رییس حوزه هنری مازندران گفت: این برنامه با پرده خوانی روز عاشورا، نقل شهدای مدافع حرم، شهدای پیشرفت و شهدای سلامت پذیرای زائران ایرانی و غیر ایرانی اباعبدالله (ع) خواهد بود.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران پیش از این و در سالهای گذشته نیز در مسیر پیاده روی روز اربعین به اجرای برنامه هایی از جمله کارهای نمایشی و نمایشگاهی ( عکس و…) پرداخته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند