معاون شهردار اصفهان در افتتاح نمایشگاه «زنده بود»:
هنرمندان با آثارشان مطالبه‌گری آب زاینده‌رود را تقویت کنند

01:220

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان برجسته اصفهان در گالری خانه هنرمندان با حضور معاون شهردار اصفهان، روز پنجشنبه ۲۷ آبان‌ماه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مجتبی شاه‌مرادی معاون شهردار و و مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در آیین گشایش نمایشگاه «زنده بود» که با نمایش آثار هفت نفر از هنرمندان بنام نقاشی اصفهان (حسین تحویلیان، رضا افسری، محمد خلیلی، رضا تهرانی، جواد طاهری، جواد نوبهار و علی قطبی) برگزار شد، در خصوص دغدغه‌مندی هنرمندان برای آب زاینده‌رود سخن گفت.

وی با اشاره به اهمیت جاری بودن زاینده‌رود برای شهر اصفهان و مردم آن افزود: هر کس دلش برای اصفهان می‌سوزد، حتماً دغدغه زاینده‌رود را هم دارد و فکر می‌کنم بهترین زبان برای بیان مشکلات زبان هنر است، زیرا این زبان می‌تواند به‌طور کامل همه را تحت تأثیر قرار دهد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از همه هنرمندان دعوت کرد که با تولید آثار ارزشمند خود به تقویت جریان مطالبه‌گری آب زاینده‌رود کمک کنند.

مجتبی شاه‌مرادی اظهار امیدواری کرد: وقتی آب زاینده‌رود به این رود باز می‌گردد، همه فلات مرکزی ایران از این آب بهره‌مند شوند و شاهد رضایت و خشنودی هموطنان عزیزمان باشیم.

گفتنی است، نمایشگاه «زنده بود» در میان جمعی از هنرمندان نقاش و گرافیست اصفهان با حضور استاد هوشنگ جزی‌زاده و مجتبی شاه‌مرادی افتتاح شد و این نمایشگاه تا ۹ آذرماه جهت بازدید عموم در گالری خانه هنرمندان حوزه هنری اصفهان، واقع در پارک ایثارگران دایر است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند