به همت حوزه هنری خوزستان؛
«هفته فرهنگی خوزستان در تهران ۱۴۰۰» برگزار می‌شود

01:260

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان از برگزاری «هفته فرهنگی خوزستان در تهران ۱۴۰۰» به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محمد باوی‌زاده اظهار کرد: واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان امسال برنامه‌ای تحت عنوان هفته فرهنگی خوزستان در تهران ۱۴۰۰ را در دو بخش آزاد و موضوعی برگزار می‌کند.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان با بیان اینکه بخش موضوعی شامل زلزله، تنش آبی، سیل، مناطق محروم و ریزگردها است، افزود: آثار در هشت رشته هنرهای تجسمی شامل نقاشی، پوستر، عکس، تصویرسازی، خوش‌نویسی، کاریکاتور، حجم و نقاشی‌خط برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آبان‌ماه است تصریح کرد: آثار پس از کارشناسی، در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری تهران به نمایش گذاشته می‌شود و هنرمندان می‌توانند آثار خود که جایگاه و ارزش فروش دارد را با مبالغ مناسب و منطقی به فروش بگذارند.

باوی‌زاده با بیان اینکه مدت زمان برپایی نمایشگاه یک هفته است و در صدد هستیم تعدادی از هنرمندان را برای حضور در نمایشگاه اعزام کنیم ادامه داد: هدف از هفته فرهنگی معرفی و دیده شدن و ایجاد انگیزه برای هنرمندان و نگاهی تازه به هنرهای تجسمی و مسئولان تهران به خوزستان است.

وی گفت: ظرفیت گالری ابوالفضل عالی ۶۰ اثر ۵۰ در ۷۰ است، ولی اگر تعداد آثار بیش از این باشد می‌توانیم ۲ گالری دیگر حوزه هنری را نیز در اختیار بگیریم. هنرمندان می‌توانند آثار خود را به شماره ۰۹۰۱۶۶۵۵۹۶۵ واتساپ کنند.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند