هشدار هنرمند کردستانی به تخریب هویت با نمایشگاه نقاشی «زوال»

01:170

با حمایت حوزه هنری استان کردستان نمایشگاه آثار نقاشی مریم ظاهری با عنوان «زوال» با موضوع تخریب و فرسایش هویتی و زیستی انسان و طبیعت یکشنبه ۸ خرداد در گالری سوره سنندج افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، «زوال» عنوان نخستین نمایشگاه انفرادی مریم ظاهری هنرمند جوانرودی ساکن سنندج با موضوع هشدار در خصوص تخریب و فرسایش هویتی و زیستی انسان ها و طبعیت است که از یکشنبه ۸ خرداد ماه تا پایان روز جمعه ۱۳ خرداد در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

در این نمایشگاه ۲۵ تابلوی نقاشی با سبک اکسپرسیونیسم و تکنیک آب مرکب و قلم فلزی در اندازه های مختلف حاصل فعالیت های این هنرمند در دو سال اخیر است که از ساعت ۱۷ روز یکشنبه با مراسم افتتاحیه کار خود را آغاز می کند و در ایام برگزاری همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

مریم ظاهری متولد ۱۳۶۶ جوانرود کارشناس ارشد نقاشی دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. وی سابقه تدریس در دانشگاه هنر و معماری پارس تهران و دانشگاه علمی کاربردی را در کارنامه خود دارد در آموزشگاه نقاشی رنگدانه سنندج نیز به آموزش علاقه مندان این هنر مشغول است.

ظاهری تا کنون در ۱۲ نمایشگاه گروهی حضور داشته است و این نمایشگاه نخستین نمایشگاه انفرادی این هنرمند محسوب می شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند