به همت دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری:
هشتمین کارگاه‌های فصلی پروژه‌ جامع ملی سراسری آموزش نمایشنامه‌نویسی «چهارفصل تئاتر ایران» برگزار می‌شود

01:010

دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از برپایی هشتمین کارگاه‌های فصلی پروژه‌ی جامع ملی سراسری آموزش نمایشنامه‌نویسی به خارج از پایتخت با عنوان شناخته‌شده‌ی «چهارفصل تئاتر ایران»، ۲۲ مرداد ۱۴۰۱، در سالن سلمان هراتی مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، فصل هشتم از دور نوین این پروژه، که با نام «مناسبات انسانی در جهان پس از کرونا» فراخوان خود را منتشر کرد و برگزیدگان خود را شناخت، در این مقطع از برگزاری خود، به صورت حضوری با اعضای هیئت علمی این فصل، متشکل از سرکار خانم تهمینه محمدی و آقای محمد نباتی، و شرکت‌کنندگان از ۶ استان کشور تشکیل خواهد شد و اعضای هیئت علمی و شرکت‌کنندگان به نشست و گپ‌و‌گفت درباره‌ی نمایشنامه‌های نوشته‌شده خواهند پرداخت.

گفتنی است پس از این کارگاه‌ها در صورت نیاز به بازنویسی آثار، شرکت‌کنندگان فرصت خواهند داشت تا آثار نهایی خود را برای تأیید اعضای هیئت‌علمی فصل، به دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری تحویل بدهند.

ایوب آقاخانی، مسئول این دفتر، اعلام کرد مطابق دوره‌های پیشین آثار برگزیده در نوبت چاپ از سوی انتشارات سوره‌ی مهر و در قالب مجموعه‌ای به نام «فصل سفید» قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند