سردار نوعی‌اقدم:
هر رویدادی به کمک هنر، فکر و اندیشه ثبت و نشر می‌شود

02:000

یادگار دوران دفاع مقدس و فرمانده قرارگاه زینب (س) در سوریه گفت: هنرمندان وظیفه خطیری در ثبت، نشر و زنده نگهداشتن ارزش‌های نظام و خنثی کردن تهاجم فکری و عقیدتی دشمن دارند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سردار رحیم نوعی‌اقدم در نشست تخصصی ایران قوی، فرصت‌ها و چالش‌ها با حضور جمعی از نخبگان، فرهیختگان، هنرمندان و اهالی رسانه در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل، با بیان این‌که جایگاه هنرمندان در جامعه، ارزشمند است، اظهار کرد: امروز ثبت، نشر و زنده نگهداشتن ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های انقلاب اسلامی همچنین خنثی کردن تهاجم فکری و عقیدتی دشمن، وظیفه خطیر و حساس هنرمندان کشورمان است.

وی افزود: بدون شک هر اتفاقی و رویدادی را می‌توان به کمک هنر، فکر و اندیشه ثبت و نشر و در نهایت ماندگار کرد.

پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت، تصریح کرد: مأموریت جدید دشمنان ایران، وارد کردن هجمه به نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید در مقابل این جریانات، اتاق فکرهایی تشکیل شود و این آفندها به دقت موشکافی و بررسی شوند.

نوعی‌اقدام ادامه داد: انقلاب اسلامی برای از میان برداشتن طاغوت و استکتبار جهانی همواره تلاش می‌کند و امام(ره) با بیان شعار «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی» اجازه نداد انقلاب اسلامی ایران تحت تأثیر قدرت‌های جهانی قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش موثر سردار شهید قاسم سلیمانی، گفت: حضور سردار شهید قاسم سلیمانی در عراق و سوریه نابودی داعش را رقم زد و نشان داد ابرقدرت‌هایی که به‌ دنبال حذف سوریه از محور مقاومت بودند، پس از ۹ سال کاری از پیش نبرده‌اند و استراتژی از نیل تا فرات اسرائیل ناکام مانده است.

یادگار دوران دفاع مقدس و فرمانده قرارگاه زینب(س) در سوریه با بیان این‌که آمریکا و استکبار جهانی برای مقابله با اقتدار ایران قوی به برانگیختن منافقان، تجزیه‌طلب‌ها، فتنه‌‌گرهای داخلی و خارجی، کومله‌ها، القاعده، طالبان و داعش دست زدند، بیان کرد: در تمام عرصه‌ها و برهه‌ها ملت ایران با اتحاد و انسجام خود و هوشمندی رهبر معظم انقلاب، فتنه‌ها را از بین بردند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند