طی نشستی صمیمی با حضور نویسنده کتاب؛
نوجوانان برگزیده مسابقه کتابخوانی «شب های بی ستاره» معرفی و تقدیر شدند

01:420

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «شب های بی‌ستاره» که به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد، معرفی شدند. همچنین برگزیدگان در نشستی صمیمی با خانم مرضیه نفری نویسنده کتاب «شب های بی ستاره» آثار خود را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در راستای برگزاری اولین مسابقه کتابخوانی «شب های بی‌ستاره» که با رویکرد تقویت استعدادهای نوجوانان علاقمند به نویسندگی (ویژه دختران نوجوان تا ۱۸ سال) و به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد، بعد از دریافت آثار شرکت کنندگان و اتمام مرحله داوری، نشست صمیمی در کافه کتاب سمیه با حضور برگزیدگان و خانم مرضیه نفری، نویسنده کتاب «شب های بی‌ستاره» برگزار شد.

در این نشست آثار منتخب خوانده شد و توسط نویسنده و نوجوانان حاضر در برنامه مورد نقد و تحلیل و بررسی قرار گرفت و در انتها جوایز برگزیدگان اهدا شد.

جایزه نفر اول لوح تقدیر، مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به همراه شرکت در کارگاه برندگان با نویسنده کتاب، جایزه نفر دوم، لوح تقدیر، یک میلیون تومان هدیه نقدی و شرکت در کارگاه برندگان با نویسنده کتاب، جایزه نفر سوم لوح تقدیر، ۵۰۰ هزار تومان هدیه نقدی به همراه شرکت در کارگاه برندگان با نویسنده کتاب، جایزه نفر چهارم لوح تقدیر، بن خرید کتاب و شرکت در کارگاه برندگان با نویسنده کتاب بود.

اسامی برگزیدگان به ترتیب کسب مقام از اول تا پنجم به این شرح است:

۱- زینب مقامی‌فرد

۲- مهزاد بلندیان

۳- نازنین زهرا چزانی شراهی

۴- سارا اسفندیاری

۵- فاطمه ایمانفر

گفتنی است این مسابقه کتابخوانی با هدف کشف و تقویت استعداد به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و موسسه فرهنگی و هنری شهرستان ادب، برگزار شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند