نماینده مجلس با رئیس حوزه هنری مازندران گفتگو کرد

01:510

علی بابایی کارنامی در دیدار با مهدی معصومی گرجی ضمن بازدید از بخشهای مختلف حوزه هنری مازندران، درباره برنامه ها، تولیدات، فعالیت های پیش رو و دیگر امور این مرکز با وی گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، ظهر پنجشنبه ۲۷ مرداد سال جاری، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود ضمن بازدید از بخشهای مختلف حوزه هنری مازندران از جمله سالن های نمایشگاهی، اجتماعات و آمفی تئاتر، استودیو، واحدهای فرهنگی هنری و … با مهدی معصومی گرجی دیدار و گفتگو کرد.

رییس حوزه هنری مازندران ضمن تشریح ماموریت های سازمانی این مرکز، حضور و فعالیت توام با اعتماد هنرمندان رشته های مختلف در برنامه های حوزه هنری را یکی از امتیازات آن عنوان کرد.

وی فرهنگ و هنر را از الزامات جامعه برشمرد و گفت: بسیاری از نقصان ها در اجتماع بشر با رشد فرهنگ جبران می شود حال آنکه متاسفانه نبود بودجه های کافی در این بخش، روند بسیاری از فعالیت ها را کند کرده و طبیعتا از تاثیرات مورد نظر نیز خواهد کاست.

علی بابایی کارنامی  با ابراز خرسندی از حضور در حوزه هنری مازندران و قدردانی از فعالیتهای همکاران این مجموعه گفت: تولیدات این مرکز انقلابی نشان از تلاش شبانه روزی و مجاهدانه هنرمندانی است که در تبیین مفاهیم ارزشمند دینی و انقلابی می کوشند.

در ادامه این دیدار درباره مواردی گفتگو و تصمیم گیری شد که از جمله میتوان به برگزاری نمایشگاه عکسهای مجموعه سامون ( کتاب عکس فرهنگ و آیین تولید حوزه هنری مازندران) در مجلس شورای اسلامی، تولید یک اثر هنری ( کتاب، فیلم و یا … ) با موضوع شهید مدافع حرم محمود رادمهر، اقدام جهت تسهیل جریان احداث پردیس سینمایی ایران ساری، رایزنی درباره بازسازی هنرستان سوره حوزه هنری مازندران به عنوان یکی از بهترین هنرستان های استان، پشتیبانی از جریان خرید آثار هنری و … اشاره داشت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند