نمایش «هبوط» در تبریز روی صحنه می رود

01:260

نمایش «هبوط» به همت حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در تبریز به روی صحنه می‌رود.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سیدمحمدحسین بلاغی رئیس حوزه هنری استان با بیان این مطلب اظهار کرد: همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایش هبوط به همت حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در تبریز بر روی صحنه می‌رود.

وی افزود: این نمایش توسط هنرجویان کارگاه نمایش بچه‌های مسجد حوزه هنری انقلاب اسلامی استان تولید شده است که از ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه امسال رأس ساعت ۱۸:۳۰ در مجموعه هنری مهر و ماه حوزه هنری اجرا می‌شود.

بلاغی در ادامه با بیان اینکه این نمایش به همت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان تولید شده است، اظهار کرد: این نمایش نوشته آقای داود حیدری است و هنرجویان حوزه هنری استان هنرآفرینی خواهند کرد.

در «هبوط»، رضا موسوی، مهدی داننده، میلاد جوادی و محمد سالاری نقش‌آفرینی می‌کنند.

در خلاصه این نمایش آمده است: داماد یک خانواده‌ به همراه برادر زنش به دلیل فشار مالی، و تأمین هزینه‌های عمل جراحی همسر و یا خواهر آن‌ برادر، وسوسه دزدی از پول‌های ضریح یک امامزاده‌ی می‌شوند. اما با توجه به ایمان، توکل و تقوایی که در عمل این دو وجود داشت، نه تنها مرتکب دزدی نمی‌شوند، بلکه به هدفشون نیز می‌رسند.

نمایش «هبوط» از ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ راس ساعت ۱۸:۳۰، در تماشاخانه مهر (مجموعه هنری مهر و ماه حوزه هنری استان) واقع در تبریز، حدفاصل تقاطع شریعتی و سه راه فردوسی جنب پردیس سینمایی قدس تبریز اجرا می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند