نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» در قم روی صحنه می‌رود

01:440

نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» با موضوع دفاع مقدس و در آستانه سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در پلاتو سوره حوزه هنری استان قم به روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این نمایش که محصول باشگاه تئاتر تجربه است در آستانه سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و از ۷ تا ۱۲ دی‌ماه به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای اعضای باشگاه در پلاتو سوره حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود.

نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» نوشته محمدرضا کوهستانی است که به کارگردانی سید مصطفی مقیمی به روی صحنه می‌رود. تمامی عوامل اجرایی این اثر را هنرجویان و هنرمندان باشگاه تئاتر تجربه تشکیل داده‌اند.

این نمایش داستان رزمنده‌ای است که پس از پایان جنگ حاضر به استفاده از امکانات و امتیازاتی که بنیاد جانبازان در اختیار آنها می‌گذارد، نیست. به همین خاطر از طرف خانواده، دوستان و اطرافیان تحت فشار قرار گرفته می‌گیرد.

سید محمدرضا پیغمبری، هومن پیری، محمدرضا عمویی، شقایق پیری و ابراهیم وفایی بازیگران این اثر، مهدی کاشی مدیر اجرا، حدیث صابری روابط عمومی و نرجس ترقی دستیار کارگردان این اثر نمایشی هستند.

ابراهیم وفایی طراح صحنه، شمیم احمدی طراح لباس و گریم، فاطمه عبداله‌زاده طراح پوستر و بروشور، مهدی برقعی اپراتور موسیقی، مهدی منصوری اپراتور نور،‌ علیرضا وفسی اجرای گریم، حسین محلوجی مدیر صحنه، محمدامین امامی دستیار صحنه و علی مهرپویا مسئولیت سالن را در اجراهای این نمایش به عهده دارند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند