اثر برگزیده جشنواره مقاومت روی صحنه تئاتر شهر
نمایش «لیلیت» با حمایت حوزه هنری روی صحنه رفت

01:440

نمایش «لیلیت» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا شاه‌مردی در مجموعه تئاتر شهر تهران با حمایت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نمایش «لیلیت» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا شاه‌مردی از روز اول دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت. این نمایش که سال گذشته در هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با کسب جوایز اول بازیگری مرد، اول بازیگری زن، اول نویسندگی و دوم کارگردانی نمایش برگزیده این رویداد نیز شده بود به بخش‌هایی از جنگ بوسنی و هرزگوین در ابتدای دهه نود میلادی می‌پردازد.

منصور صوفی و مهناز رودساز(بازیگر)، مرتضی مرتضوی‌راد(دستیار کارگردان)، مژگان خیرخواه(برنامه‌ریز و منشی صحنه)، ابراهیم عمو حسینی(مدیر تولید)، علی‌اصغر رحیمی‌آرا(مدیر اجرا)، سیدصادق سیادت(مدیر روابط عمومی)، امیرحسین عرب‌خراسانی(طراح صحنه)، مهدی منصوری(طراح لباس و آکسسوار)، محمدامین امامی(مدیر صحنه و دستیار تولید)، هادی معزی( طراح گرافیک)، کامبیز معماری(طراح گریم و مجری گریم بازیگر مرد)، لیلا سرنی(مجری گریم بازیگر زن) میثم صفری(طراح نور)، طراح افکت و موسیقی(محمد سمنانی)، حمید خرم‌طوسی(صدا بردار)، علی‌اصغر فرخی(نورپرداز)، رضا نائینی(تیزر) و علی جعفری مطلوب(مدیر تدارکات) از دیگر عوامل تولید و اجرای این نمایش در مجموعه تئاتر شهر تهران هستند.

این نمایش به همت اداره کل هنرهای نمایشی، تئاترشهر، انجمن هنرهای نمایشی ایران، مرکز هنرهای نمایسی حوزه هنری و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس تولید و تا هشتم بهمن ماه روی صحنه بوده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی ۲https://www.tiwall.com/p/lilith نسبت به تهیه بلیت این اثر اقدام نمایند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند