نمایش «ضد» و «دسته دختران» در شب پایانی جشنواره فجر در مازندران

01:180

«دسته دختران» و «ضد» از تولیدات حوزه هنری، در شب پایانی اکران فیلم‌های جشنواره فجر در سینما سپهر ساری به نمایش در آمدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، شامگاه جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ دو فیلم سینمایی «دسته دختران» و «ضد» در سینما سپهر ساری به نمایش در آمد.

این دو فیلم که از تولیدات تازه مرکز سینمایی سوره حوزه هنری است با اکران در سینما سپهر ساری و سینما کانون مرکز استان پایان بندی اکران فیلمهای سینمایی چهلمین جشنواره فیلم فجر در مازندران بود.

«دسته دختران» که منیر قیدی کارگردان آن بود وضعیت ویژه چند زن در خرمشهر سالهای جنگ  را به نمایش میگذارد که در گیر و دار تیر و ترکش با مسائل و مشکلات خود مواجه می شوند.

همچنین فیلم سینمایی ضد ساخته امیرعباس ربیعی پرداختی به پیچیدگی های روابط در میان منافقین و رخداد بمب گذاری حزب جمهوری اسلامی در تیرماه سال ۶۰ می باشد که خطی عاشقانه ( دلدادگی شخصیت اصلی فیلم)  به نرمی در کنار این ماجرای خشن، فیلم را متفاوت میکند.

صرف نظر از ویژگی های ساختاری، موقعیت های ایجاد شده در این دو فیلم آن چنان بوده که مخاطبان حاضر در سینما سپهر ساری را پس از تماشای فیلم به بحث و گفتگو درباره فراز و فرودهای آن کشاند.

حوزه هنری با ساخت چهار فیلم سینمایی «هناس»، «شادروان»، «دسته دختران» و «ضد» در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور چشمگیری داشته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند