با حضور اعضای باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم؛
نمایش «شب دوست‌داشتنی» به روی صحنه می‌رود

01:590

نمایش «شب دوست‌داشتنی» با حضور اعضای باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم از روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور به روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، به دنبال اجرای موفق نمایش «شب دوست‌داشتنی» در شهر قم، ‌این نمایش با حضور اعضای باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم از روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور به روی صحنه می‌رود.

سید حسین فدایی حسین کارگردان و مدرس تئاتر و مترجم کتاب «صحنه در دست بچه‌ها»، طراح و کارگردان این اثر نمایشی است و فاطمه خدابنده‌لو، حدیث صابری، الهام محمودی، پریسا طراوتی و فرزانه زکی بازیگران این اثر نمایش هستند که برای گروه سنی خردسال و کودک تولید شده‌است.

در خلاصه روایت نمایش «شب دوست داشتنی» آمده است؛ «شب است اما دختربچه خیال خوابیدن ندارد چون از شب خوشش نمی‌آید. در این میان فرشته‌ی شب می‌آید و با دختربچه روبه‌رو می‌شود …»

سیدمهدی برقعی آهنگساز، مهدی نیک‌روش طراح صحنه، فاطمه عبدالله‌زاده طراح لباس، محسن غفاری طراح پوستر و بروشور، هومن پیری طراح نور، حدیث صابری منشی صحنه و ریحانه مطهری روابط عمومی نمایش «شب دوست داشتنی» را بر عهده دارند.

این نمایش دی و بهمن ماه ۱۴۰۰ هر روز از ساعت ۱۶و۳۰ دقیقه در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: بلوار کشاورز، خیابان حجاب، پارک لاله به روی صحنه می‌رود.

علاقمندان برای رزرو بلیط این اثر نمایشی می‌توانند به سایت تیوال به نشانی: www.tiwaii.com مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن همراه: ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند