نمایش «بچه های مسجد» در شهرهای گنبد کاوس و آزادشهر اجرا شد

کمتر از یک دقیقه0

به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، نمایش بچه های مسجد  «همسایه دیوار به دیوار» و «بمان،همیشه با من بمان»با موضوعات دینی و مذهبی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از ۲۵ بهمن ماه تا ۴ اسفندماه در مساجد شهرستان های گنبد کاوس و آزادشهر استان گلستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس این مرکز درباره این نمایش ها گفت: اجرای این دو نمایش  به همت واحد هنرهای نمایشی و دفتر تاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری گلستان ، در ۵ مسجد شهرستان های آزادشهر و گنبد کاوس به نمایش در آمد.

محمود خواجه نژاد در ادامه افزود: نمایش «همسایه دیوار به دیوار» به نویسندگی علیرضا قاسمی و کارگردانی حسین شاه محمدی و نمایش «بمان، همیشه با من بمان» به نویسندگی حمیدرضا میزائی زاده و کارگردانی حسین ده چناشکی اجراء شد و با استقبال علاقمندان نیز همراه بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح معضلات و مشکلات محله با بهره گیری از آموزه‌های دینی، معرفتی و سخنان و رفتار و اعمال بزرگان دین و  ائمهٔ اطهار علیهم‌السلام از موضوعات اصلی و اولویت‌دار نمایش‌های مسجدی است که  در موضوعات  آثار اجرا شده هنرمندان گلستانی نیز به چشم می خورد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند