نمایش اختصاصی مستند «دیدار طنزپردازان با رهبر معظم انقلاب» در شهرکرد

01:010

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از نمایش اختصاصی دیدار طنزپردازان کشور با رهبر معظم انقلاب از سری مستندهای «غیررسمی» در شهرکرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حجت الله شیروانی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: چهارمین قسمت از سری مستندهای «غیررسمی» که به دیدار مقام معظم رهبری با شاعران و ادیبان طنزپرداز در سال ۱۳۹۸ اختصاص داشته است به‌همت حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری اکران اختصاصی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این مستند قبل از پخش رسمی آن از رسانه ملی اکران خصوصی خواهد شد، گفت: اکران اختصاصی این مستند فرصتی است تا هنرمندان و اندیشمندان استان در فضایی تخصصی، این مستند جذاب را تماشا کرده و درباره ابعاد مختلف آن بحث و گفت‌وگو کنند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در این مستند تصاویر و لحظات جذابی از دیدار هنرمندان با مقام معظم رهبری برای نخستین بار پخش خواهد شد.

شیروانی افزود: از فعالان فرهنگی و هنری و اجتماعی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، اهالی رسانه و مطبوعات برای تماشای این مستند دعوت به عمل می‌آید.

اکران اختصاصی قسمت چهارم مستند «غیررسمی» روز یک شنبه ۱ اسفند ماه ساعت ۴ عصر در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند