نمایشگاه گروهی عکس «ئیمه» هنرمندان بیجاری در گالری مهر

02:0010

با حمایت حوزه هنری شهرستان بیجارنمایشگاه گروهی عکس «ئیمه» آثار ۲۰ عکاس بیجاری در گالری مهر سینما آزادی بیجار با موضوع اجتماعی به نمایش گذاشته می شود.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سید عبدالرضا خضری رئیس حوزه هنری شهرستان بیجار با اعلام این خبر گفت: در راستای سیاست های محوری حوزه هنری که کشف، جذب و پرورش استعدادهای هنری و حمایت از تولید آثار هنری است نمایشگاه عکس «ئیمه» آثار عکاسی ۲۰ هنرمند شهرستان بیجار یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در گالری مهر پردیس سینمایی آزادی بیجار به مدت ۱۰ روز در معرض نمایش عموم گذاشته می شود.

وی در این زمینه افزود: در این نمایشگاه ۲۰ اثر با موضوع اجتماعی در معرض نمایش علاقه مندان قرار گرفته است و بعد از مراسم افتتاحیه که یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ساعت ۱۱:۳۰ برگزار خواهد شد تا ۲۸ اردیبهشت همه روز از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

رئیس حوزه هنری شهرستان بیجار با اشاره به توانمندی هنرمندان بیجاری به ویژه در بخش عکاسی گفت: حضور استاد جمشید فرجوند فردا در کنار بسیاری از هنرمندان دیگر که در جشنواره های داخلی و خارجی موفق به کسب عناوین بیشماری شده اند می تواند بیجار را به کانون اصلی عکاسی در استان و منطقه تبدیل کند.

وی ادامه داد: در نظر است در سالجاری در قالب برگزاری اردوهای عکاسی به صورت ماهیانه و فصلی چاذبه های طبیعی و موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی شهرستان بیجار ثبت و در قالب نمایشگاه های هنری به منظور معرفی این پتانسیل ها در معرض نمایش عموم قرار داده شود.

خضری تصریح کرد: این نمایشگاه در ادامه در گالری مانا سقز و گالری سوره حوزه هنری استان در سنندج به نمایش در آمده و ان شاء ا… یک نمایشگاه خیابانی را نیز در دستور کار قرار داده ایم.

رئیس حوزه هنری بیجار در پایان گفت: در این نمایشگاه آثاری از میلاد حسین زاده، محمد امین حق پندار، نوید خادمی، بهنام ختار، سیما ذبیح اللهی، سید علی رضویان، احسان رنجبر، مژده سعیدی فر، علیرضا شکوهی، نیما صانعی، مهران عظیمی، عطیه علی حسینی، علی اصغر فیض اللهی، سهیل کریمی، کامران جباری، فرشید کلهر، هیوا کیانی، حسین محمد نیا، سید مصطفی موسوی و سیده فرزانه واعظ مؤمنی به نمایش گذاشته شده است.

«ئیمه» گویش گروسی به معنای «ما» است. بیجار مرکز شهرستان بیجار استان کردستان در ۱۴۲ کیلومتری شهر سنندج با جمعیتی بیش از ۶۰ هزار نفر است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند