از ۴ تا ۱۵ دی برگزار می شود؛
نمایشگاه گروهی عکاسان آزاد درگالری حوزه هنری اصفهان

02:000

«لنداسکیپ» عنوان سومین نمایشگاه گروهی عکاسان آزاد است که در گالری بوستان حوزه هنری استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این نمایشگاه شامل ۳۸ قطعه عکس منظره از تصاویر مناظر ایران و جهان است.

نرگس رجایی مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان در خصوص این نمایشگاه گفت: عکس های این نمایشگاه در ابعاد ۵۰ در ۷۰ هستند و ۲۸ قطعه عکس از مناظر ایران و ۱۰ قطعه عکس از مناظر کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، کانادا، آمریکا، هلند، دانمارک، کره جنوبی، نپال و عراق به نمایش در می آیند.

وی خاطرنشان کرد: این عکس ها پیش از این در آبان ۱۴۰۰ در نگارخانه سعدآباد تهران به نمایش درآمده است و پس از اصفهان نیز در شهر رشت در معرض دید عموم قرار می گیرد.

رجایی افزود: گروه عکاسان آزاد در سال ۱۳۹۳ با حضوراولیه دانشجویان رشته عکاسی در تهران و در فضای مجازی شکل گرفت. هدف از تشکیل این گروه ارائه عکس، نقد و بررسی، همفکری و کوشش برای ارتقاء سطح دانش فنی و تخصصی اعضاء از طریق نمایش تصاویر و تبادل نظر بود. هم اکنون عکاسان آزاد با بیش از ۵۱ هزار کاربر از ۴۵ کشور فعالیت دارند.

مدیرهنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان تاکید کرد: فراخوان سومین نمایشگاه عکاسان آزاد در دی ماه ۹۸، با عنوان لنداسکیپ (منظره) اعلام شد و تعداد ۲۲۰ تصویر از ۶۵ عکاس به این فراخوان ارسال شد که پس از داوری، هیئت داوران تعداد ۳۸ تصویر از ۳۸ عکاس را برای برپایی نمایشگاه انتخاب کردند اما به علت شیوع بیماری کرونا برگزاری نمایشگاه به تعویق افتاد و اکنون این نمایشگاه در گالری بوستان حوزه هنری استان اصفهان واقع در خیابان استانداری، گذرسعدی، عمارت تاریخی سعدی، گالری بوستان به نمایش درمی آید.

وی ادامه داد: این نمایشگاه در ساعت ۱۶ روز شنبه ۴ دی ماه افتتاح می شود و علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه تا ۱۵ دی فرصت دارند که همه روزه به غیر از روز جمعه ۱۰ دی ماه از این آثار دیدن نمایند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند