نمایشگاه نقاشی «کمی نزدیکتر» در سنندج افتتاح شد

01:310

نمایشگاه نقاشی آثار حسام الدین جاویدنیا با عنوان «کمی نزدیک‌تر» با حضور رئیس حوزه هنری استان کردستان و جمعی از هنرمندان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نمایشگاه نقاشی «کمی نزدیکتر» که مشتمل بر ۱۹ تابلوی نقاشی در ابعاد بزرگ با تکنیک اکریلیک و ترکیب مواد روی بوم است، با حضور رئیس حوزه هنری استان کردستان افتتاح شد.

در این نمایشگاه که تا ۲۰ فروردین برقرار خواهد بود علاقمندان می توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از آثار به نمایش درآمده این هنرمند در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج بازدید کنند.

حسام‌الدین جاویدنیا متولد ۱۳۶۳ سنندج و کارشناس ارشد باستان‌شناسی از دانشگاه محقق اردبیلی است. وی تاکنون چندین نمایشگاه از جمله برگزاری نمایشگاه انفرادی نقاشی در سال ۱۳۹۹ در تهران (گالری بهارک)، نمایشگاه گروهی نقاشی در سال ۱۳۹۸ در سنندج (پردیس سینمایی بهمن – گالری سوره)، نمایشگاه انفرادی نقاشی در سال ۱۳۹۷ در سنندج (پردیس سینمایی بهمن – گالری سوره)، نمایشگاه گروهی خیابانی در سال ۱۳۹۷ در سنندج  (باغ سپیدار)، نمایشگاه انفرادی طراحی در سال ۱۳۹۱ در محمودآباد – مازندران، نمایشگاه انفرادی طراحی در سال ۱۳۸۶ در اردبیل را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

جاویدنیا که از هنرجویان حوزه هنری محسوب می‌شود در سال های ۸۳ و ۸۴ به عنوان برگزیده‌ی حوزه‌ی هنری در زمینه طراحی انتخاب و تقدیر شده است. این هنرمند علاوه بر تخصص باستان شناسی و نقاشی در زمینه شعر نیز فعالیت دارد و در سال ۱۳۹۸ نخستین مجموعه اشعار خود را با عنوان ببین به کجا ختم می‌شوی» در انتشارات بامک – تهران چاپ و روانه بازار کرده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند