نمایشگاه نقاشی «فصل رنگی» در سنندج گشایش یافت

01:360

نمایشگاه نقاشی با عنوان «فصل رنگی» آثار هنرمند جوان سوما چوپانی، با حمایت حوزه هنری استان کردستان در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه انفرادی شامگاه یکشنبه ۲۵ مهرماه، با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد.

در این نمایشگاه، ۳۲ اثر نقاشی از آخرین آثار سوما چوپانی در معرض نمایش عمومی درآمده است.

نمایشگاه «فصل رنگی»، شامل آثار و دغدغه‌های هنرمند در موضوعات آزاد است و به همین دلیل در این آثار مسائل روزمره یک جوان به نمایش عمومی در آمده است.

نمایشگاه «فصل رنگی»، از ۲۵ مهرماه تا اول آبان‌ماه، همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در گالری پردیس سینمایی بهمن سنندج واقع در خیابان فردوسی آماده استقبال از علاقه‌مندان است.

سوما چوپانی، هنرمند جوان سنندجی متولد ۱۳۷۲ است و فعالیت هنری خود را از دوران دبیرستان آغاز کرده است.

وی فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک گرایش محیطی است و تاکنون فعالیت‌های مختلفی در بخش‌های نقاشی، کاریکاتور و عکاسی داشته است.

این هنرمند سنندجی که از جمله شاگران استاد فردین صادق ایوبی به شمار می‌رود، تاکنون در چندین نمایشگاه عکاسی و نقاشی به صورت گروهی حضور پیدا کرده است.

سوما چوپانی همچنین در نمایشگاه عکاسی دانشجویی و کاریکاتور نیز موفق به کسب عنوان برتر شده است.

نمایشگاه «فصل رنگی»، اولین نمایشگاه فردی سوما چوپانی در رشته نقاشی به شمار می‌رود که تا روز اول آبان‌ماه در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج دایر است.

گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هر هفته میزان آثار هنرمندان کردستانی در رشته‌های مختلف تجسمی است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند