به همت حوزه هنری استان مرکزی؛
نمایشگاه عکس فرزند زمین در اراک افتتاح شد

01:520

به همت حوزه هنری استان مرکزی نمایشگاه عکس فرزند زمین مجموعه آثار سید مهرداد شریفی از هنرمندان فعال خانه عکاسان حوزه هنری استان مرکزی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی حوزه هنری، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور رضا میرزایی رئیس حوزه هنری ، سینا دلشادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیمان عین القضاتی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اراک، شعبانی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری اراک و تنی چند از هنرمندان و علاقمندان به هنر عکاسی در صبح روز یکشنبه ۱۹دیماه در محل نگارخانه سوره حوزه هنری استان مرکزی برگزار شد.

این نمایشگاه شامل ۲۱اثر عکاسی با نگاهی جستجوگرانه بر آب، هوا، خاک و آتش است که نمود این عناصر موجودی به نام درخت میباشد .این نمایشگاه تا ۲۱دیماه در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه سوره حوزه هنری پذیرای علاقمندان میباشد.

گفتنی است پس از مراسم افتتاحیه ، نشست هنرمندان عکاس با مسئولین فرهنگی استان برگزار شد . سید مهرداد شریفی از هنرمندان عکاس اراک است که حدود دو دهه به کار عکاسی مشغول میباشد . برگزاری نمایشگاههای انفرادی و گروهی عکس ، شرکت و کسب عناوین برگزیده در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی عکس از جمله مواردی است که این هنرمند اراکی در کارنامه هنری خود ثبت نموده است . لازم به ذکر است درآمد حاصل از فروش این آثار صرف امور خیریه خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند