نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره «بنی‌آدم» در بجنورد به کار خود پایان داد

کمتر از یک دقیقه0

نمایش آثار برگزیده بنی‌آدم که همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در پارک‌ها و معابر اصلی شهر برپا شده بود، به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، بخشی ازآثار برگزیده یازدهمین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور «بنی‌آدم» همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در معابر عمومی و اصلی سطح شهر بجنورد و پارک‌ها و مدارس به همت مهدی ایزانلو به نمایش گذاشته شد.

بر این اساس، میدان شهید، سبزه میدان، شهربازی، پارک شهر، پارک دانشجو، میدان خرمشهر، حدفاصل چهارراه مخابرات و چهارراه امیریه، خانه فرهنگ شهرداری بجنورد، بوستان بش قارداش و باباامان بجنورد میزبان نمایش آثار بودند.

لازم به ذکر است،  در مجموع ۲۵ اثر برگزیده این دوره از جشنواره در قاب نمایشگاه قرار گرفت، که بخشی از آن نیز در برخی از مدارس سطح شهر به نمایش درخواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: این رویکرد در راستای آشنایی مردم به ویژه نسل جوان با هنر متعهد و جریان‌سازی هنرکاریکاتور همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی کارتون و کاریکاتور با شرکت ۵۰۰ هنرمند از ۶۵ کشور جهان و ارسال ۱۹۰۷ اثر به دبیرخانه این جشنواره برگزار و اسفند سال گذشته برترین‌های خود را شناخت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند