در تماشاخانه ماه؛
نمایشنامه‌ «یک ساعت نیچ و نوچ …سر حرف پوچ» خوانش می‌شود

01:350

نمایشنامه «یک ساعت نیچ و نوچ …سر حرف پوچ» به نویسندگی حسین فضل‌الهی و با کارگردانی نسرین رضائی در تماشاخانه ماه خوانش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در تازه‌ترین اجراهای خود در تماشاخانه ماه با  نمایشنامه‌خوانی «یک ساعت نیچ و نوچ …سر حرف پوچ» میزبان مخاطبان می‌شود. نویسنده این نمایشنامه‌خوانی حسین فضل‌الهی است و کارگردانی آن را نسرین رضائی بر عهده دارد.

نقش‌خوانان این نمایشنامه‌خوانی را وحید ‌نصیری ‌جوزانی، نسرین رضائی، حسین فضل‌الهی، علی حسینی و پرویز شامی بر عهده دارند.

دیگر عوامل نمایشنامه‌خوانی «یک ساعت نیچ و نوچ …سر حرف پوچ» را بهنوش ‌ثابت ‌قدم «نور و صدا»، بابک نصیری‌خواه «آهنگساز» و مینا نوجوان «گرافیک» تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان این نمایشنامه‌خوانی آمده است: «آقای چراغی _مأمور اداره برق_ برای خواندن کنتور برقی در ناکجا آبادی زنگ خانه‌ای را می‌زند. صاحبخانه او را به عنوان میهمان به داخل دعوت می‌کند و …»

نمایشنامه‌خوانی «یک ساعت نیچ و نوچ …سر حرف پوچ» به نویسندگی حسین فضل‌الهی و با کارگردانی نسرین رضائی از ۱۳ تا ۱۵ آبان‌ماه هر روز ساعت ۱۸ در تماشاخانه ماه به نشانی خیابان حافظ، نرسیده به خیابان سمیه، حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

برای تهیه بلیت این نمایشنامه‌خوانی یه سایت تیوال مراجعه کنید.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند