نمايشگاه مجازی عکس«سرو روان» افتتاح شد

01:360

نمايشگاه مجازی«سرو روان» که منتخب عکس‌هايی از اولين سالگرد شهادت سردار دل‌ها در خانه، محله و شهرهای ايران در شرايط همه‌گيری بيماری کرونا است، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری؛ نمایشگاه مجازی «سروروان» شامل ۶۷ فریم عکس با موضوع جلوه‌های مردمی محبوبیت شهید حاج قاسم سلیمانی به همت حوزه هنری دیجیتال راه‌اندازی و در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این گالری‌ سه بُعدی با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز دنیا همچون تکنولوژی  AR و VR تحت عنوان گالری‌ آنلاین راه‌اندازی شده است و  امکانی برای دیده شدن و شناسنامه‌دار شدن آثار فاخر تجسمی ایجاد کرده است.

این نمایشگاه عکس نوعی دل‌نوشته است که به صورت تصویر نشان داده شده و حس و حال خیلی خاصی را به مخاطب منتقل می‌کند. خوانش عکس نوعی اتفاق خاص است که شاید در سایر رشته ها قدرت انتقال پیامها و مفهوم از نظر معنا و احساس را نداشته باشیم. به غیر از موارد تکنیکی که شامل رنگ، نورو هارمونی از لحاظ حسی بسیار خوب است چون از سراسر کشور نسبت به این فراخوان  واکنش‌ها دیدنی بود مثلا در یکی از شهرها غبار را نشان می‌دهد که نشان از غبار روی دلها است اما تصویر سردار دیده می‌شود که دارای قلبی آرام است.

علاقه‌مندان برای بازدید مجازی از این نمایشگاه می‌توانند با کلیک بر روی اینجا صفحه گالری مجازی «سروروان» را در اختیار داشته باشند.

گفتنی‌ست؛ پیش از این نمایشگاه «سرو روان» در گالری خانه حوزه هنری در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته بود.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند