نفرات برگزیده فراخوان «نشانه‌های عاشورایی در میراث محرم» معرفی شدند

01:060

نفرات برگزیده نخستین فراخوان استانی عکس «نشانه‌های عاشورایی در میراث محرم» اصفهان معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، فراخوان عکس «نشانه‌های عاشورایی در میراث محرم» که در مردادماه منتشر شده بود، اکنون پس از داوری نفرات برتر خود را شناخت.

پنج نفر از شرکت‌کنندگان در فراخوان عکس «نشانه‌های عاشورایی در میراث محرم» به عنوان نفرات برگزیده این فراخوان استانی معرفی شدند که آثار آنان در ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ به چاپ رسید و در گالری هنرمند حوزه هنری استان اصفهان به نمایش درآمد.

در مراسم اختتامیه این فراخوان که در روز یکشنبه ۱۱ مهرماه همزمان با افتتاح نمایشگاه آثار برتر انجام شد، از محمد میرزایی، حسام سپهری، احسان جزینی، محسن هیئتیان و علیرضا زاغیان با حضور مجتبی شاهمرادی رئیس حوزه هنری استان اصفهان و مهدی تمیزی مدیر موزه هنرهای معاصر و دیگر مسئولین تقدیر به عمل آمد.

نرگس رجایی مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان ضمن اعلام این خبر گفت: در این فراخوان و پس از داوری ۳۱۵ اثر ارسالی، ۲۹ اثر از ۱۷ عکاس برای ارائه در نمایشگاه انتخاب شدند که ۲۴ اثر به صورت نمایشگاه دیجیتال و پنج اثر برتر به صورت نمایشگاه فیزیکی ارائه شد.

وی افزود: پنج اثر برگزیده این فراخوان متعلق است به محمد میرزایی، حسام سپهری، احسان جزینی، محسن هیئتیان و علیرضا زاغیان، و از دیگر هنرمندان عکاس که آثارشان برای ارائه در نمایشگاه انتخاب شد می‌توان از امیرفربد فرید، فائزه آقایی، محمدرضا مجلسی‌فر، معصومه مهدیون، محدثه شیخی، نرگس اکبری، سارا آقایی، احسان سلیمان‌پور، آرزو میرزایی، محمد استکی و علی نجات‌بخش اصفهانی نام برد.

گفتنی است، نمایشگاه فوق از یکشنبه ۱۱ مهرماه لغایت چهارشنبه ۲۱ مهرماه جهت بازدید عموم دایر خواهد بود و از پنج اثر برتر نیز کارت پستال تهیه و توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند