نشست هم‌اندیشی شورای طرح و برنامه حوزه هنری اردبیل برگزار شد

02:0010

نشست هم‌اندیشی شورای طرح و برنامه حوزه هنری اردبیل با حضور سعید دست افشان رییس طرح و برنامه حوزه هنری استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سعید دست افشان رییس طرح و برنامه حوزه هنری استان اردبیل چهارشنبه ۲ شهریورماه ۱۴۰۱ در نشست هم‌اندیشی شورای طرح و برنامه حوزه هنری با اشاره به اینکه فراخوان جمع‌آوری عکس، اسناد، فایل صوتی و تصویری انقلاب اسلامی استان اردبیل از ابتدای تیرماه منتشر شده است، گفت: تاکنون بیش از ۲ هزار عکس، اسناد، فایل صوتی و تصویری از دوران مبارزات انقلاب اسلامی در استان اردبیل جمع‌آوری شده است.

دست افشان بیان کرد: با توجه به اهمیت ترویج آثار انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن آرمان‌های انقلاب و انقلابیون برای نسل حاضر و آینده، لازم دانستیم این فراخوان را منتشر و اقدام به جمع‌آوری عکس، اسناد، فایل صوتی و تصویری انقلاب شکوهمند اسلامی نماییم.

در ادامه این نشست؛ حسین درازی و سیدامین موسوی به عنوان‌ متولیان جمع‌آوری این اسناد از روند طی شده وکارهای انجام یافته گزارشی ارائه کردند.

حسین درازی گفت: در این طرح به وقایع مهم از جمله واقعه بازار، وقایع روز ۲۳ بهمن ۱۳۵۷، شهدا و شخصیت‌های انقلاب اسلامی، نقش اردبیل در جنبش سایر استان‌ها و حضور عشایر در تمام نقاط استان اردبیل توجه ویژه‌ای خواهد شد. و همچنین با افراد مهم و تاثیرگذار انقلاب دیدارهایی داشته‌ایم که به زودی جزییات آن‌ها را منتشر خواهیم کرد.

در ادامه، سیدامین موسوی با تاکید بر گله‌مندی خود از رسانه‌ها افزود: رسانه‌ها بایستی در این امر جریان‌ساز باشند. چرا که این رویداد یکی از مهم‌ترین فراخوان‌ها در حیطه انقلاب اسلامی اردبیل محسوب می‌شود. لذا با شناختی که از فعالان رسانه‌های استان اردبیل داریم درخواست می‌کنیم با خلاقیت، تدبّر، تفکر و ارائه پیشنهادهای عملی و کاربردی به ما در انتشار هرچه بهتر این فراخوان کمک کنند.

شایان ذکر است؛ عموم علاقه‌مندان در شهرستان‌های استان اردبیل، می‌توانند جهت مشاهده کامل شرایط فراخوان به سایت حوزه هنری استان اردبیل به آدرس www.Artardabil.ir مراجعه نموده و یا عکس، اسناد، فایل صوتی و تصویری خود را به‌صورت حضوری به آدرس: اردبیل، بالاتر از میدان بعثت، روبروی نیروگاه، حوزه هنری استان تحویل و یا به شماره  ۰۹۰۳۷۰۶۴۹۹۷  در شبکه‌های اجتماعی ارسال نمایند.

گفتنی است اختتامیه این فراخوان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار و ضمن چاپ عکس‌ها و اسناد منتخب در کتاب نفیسی با نام اهدا کننده، به اهداکنندگان عکس‌ها و اسناد منتخب هدایای نفیسی داده می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند