با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره؛
نشست «مأخذشناسی متون دینی با رویکرد خلق روایت‌های هنری» در قم برگزار می‌شود

01:00

نشست «مأخذشناسی متون دینی با رویکرد خلق روایت‌های هنری» با حضور حجت‌الاسلام مجتبی فلاحتی و محمدرضا آزاد در حوزه هنری قم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نشست «مأخذشناسی متون دینی با رویکرد خلق روایت‌های هنری» با حضور حجت‌الاسلام مجتبی فلاحتی و محمدرضا آزاد در حوزه هنری قم برگزار می‌شود.

این نشست عصر پنجشنبه ۲۰ آبان‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن آسمان حوزه هنری قم با حضور سخنرانان و علاقه‌مندان برگزار می‌شود. همچنین مخاطبانی که امکان حضور در این نشست را به صورت حضوری ندارند، می‌توانند هم‌زمان به صورت مجازی و از طریق سایت دانشگاه سوره در نشست حضور داشته باشند.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند در تاریخ و زمان ذکر شده به نشانی: قم، خیابان چهارمردان، انتهای کوچه ۱۷، پلاک ۱۵۹، حوزه هنری قم، طبقه ۴، ‌سالن آسمان مراجعه کنند و یا هم‌زمان با برگزاری نشست با رجوع به نشانی https://sibad.soore.ac.ir/v/show/hozeh و انتخاب گزینه مهمان (Guest) به صورت مجازی در این نشست شرکت کنند.

نشست «مأخذشناسی متون دینی با رویکرد خلق روایت‌های هنری» به همت حوزه هنری استان قم و همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند