نشست روسای مراکز استانی حوزه هنری در اردبیل برگزار شد

01:130

در حاشیه برگزاری نشست فصلی روسای مراکز استانی حوزه هنری، سند زیست بوم و نقشه تحول هفت استان بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، روز سه‌شنبه ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۱ در نخستین روز چهل و یکمین نشست فصلی روسای مراکز استانی در اردبیل دو کارگاه جانبی بررسی سند زیست‌بوم و نقشه تحول حوزه‌های هنری استان‌های همدان، گلستان، اصفهان، لرستان، گیلان، سمنان و چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

در کارگاه اول که به مربی‌گری جمال یزدانی مشاور معاون راهبری استان‌های حوزه هنری و محمدجواد شاه‌مرادی مدیر ستاد معاونت استان‌ها و با حضور مدیران حوزه‌های هنری استان‌های همدان، گلستان و اصفهان برگزار می‌شود آخرین وضعیت تدوین و تکمیل سند زیست‌بوم و آخرین وضعیت تدوین پیش‌نویس نقشه تحول این استان‌ها بررسی و تحلیل خواهد شد.

در کارگاه دوم نیز که با مربی‌گری علی سیاح‌پور مدیر مرکز برنامه‌ریزی و امور راهبردی معاونت استان‌ها و محمدجوادمیری مشاور معاون راهبری استان‌های حوزه هنری و با شرکت مدیران حوزه‌های هنری استان‌های لرستان، گیلان، سمنان و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد، آخرین وضعیت تدوین نقشه تحول این استان‌ها بررسی و تحلیل می‌شود.

چهل و یکمین نشست فصلی روسای مراکز استانی حوزه هنری انقلاب اسلامی از ۲۸ تا ۳۱ تیر ماه با حضور محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری کشور، معاونین ستادی و روسای مراکز استانی حوزه هنری و به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند