با حضور مرتضی سرهنگی؛
نشست «خاطره نگاری» در ادبیات پایداری در مازندران برگزار شد

01:180

مرتضی سرهنگی پژوهشگر پیشکسوت و فعال عرصه تاریخ شفاهی و ادبیات پایداری در دومین جلسه از سلسله نشست های آموزشی خاطره نگاری در ادبیات پایداری به انتقال تجربه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دومین نشست از سلسله برنامه های کارگاهی و تخصصی خاطره نگاری چهارشنبه ۲۷ مهر ماه با سخنرانی مرتضی سرهنگی در حوزه هنری مازندران برگزار شد.

در این رویداد فرهنگی که مرتضی سرهنگی به عنوان مدرس در آن حضور داشت، ضمن بررسی چند خاطره به صورت نمونه، وی به طرح بحث اصول خاطره نگاری پرداخته و نویسندگان و محققان حاضر، نقطه نظرات خود را مطرح ساختند.

همچنین مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران در این نشست، هدف حوزه هنری از برگزاری این کارگاه  را  کشف و پرورش  استعداد های جوان و خلاق در عرصه ادبیات پایداری و تربیت حرفه ای آنان برشمرد. نیروهای جوان و متخصص این عرصه میتوانند خلأ ها و کاستی های موجود را با تکیه بر دانش و تجربه بزرگان پر کرده و دست به تولید آثار فاخر بزنند.

وی تاکید کرد: مازندران از دیرباز مهد مقاومت و پایداری و دلاوری بوده است و ما در مجموعه حوزه هنری مازندران به دنبال تولید آثار پژوهشی مکتوب وتصویری در سطح ملی هستیم.

سومین برنامه از سلسله نشست های آموزشی و تخصصی خاطره نگاری در ادبیات پایداری با پیگیری بحث های مطروحه، چهار شنبه هفته آینده در حوزه هنری مازندران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند