نشست تدوین سند تحول حوزه هنری آذربایجان شرقی برگزار شد

01:370

نشست بررسی نقشه تحول حوزه هنری آذربایجان شرقی با حضور اعضای کارگروه تدوین نقشه تحول معاونت راهبری استان‌های حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در جریان سفر دو روزه اعضای کارگروه تدوین نقشه تحول معاونت راهبری استان‌های حوزه هنری به استان آذربایجان شرقی، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و مقدمات لازم برای تدوین نقشه تحول حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی فراهم شد.

سعید لشکری دبیر کارگروه تحول معاونت راهبری استان‌های حوزه هنری، از تدوین سند تحول حوزه هنری آذربایجان شرقی در راستای بهره‌برداری هر چه بهتر از ظرفیت‌های این استان خبر داد.

وی در جریان برگزاری نشست‌های بررسی نقشه تحول حوزه هنری آذربایجان شرقی که در تبریز برگزار شد، اظهار کرد: یکی از راهبردهای اصلی حوزه هنری در مدیریت جدید، تدوین نقشه تحول با برش استانی است.

دبیر کارگروه تحول معاونت راهبری استان‌های حوزه هنری ادامه داد: در راستای نیل به این هدف، تاکنون نقشه تحول در ۱۰ استان کشور تدوین و نهایی شده است و کار برای تدوین نقشه تحول در سایر استان‌های کشور نیز به عنوان یکی از اولویت‌های حوزه هنری در حال پیگیری است.

وی همچنین ادامه داد: هدف اصلی از تدوین این نقشه تحول، برنامه‌ریزی و تدوین چشم‌انداز فعالیت‌ها و برنامه‌های حوزه هنری استانی است و در همین راستا تلاش می‌شود که متناسب با ظرفیت هر استان، یک مسیر مشخص برای توسعه و تقویت فعالیت‌های استانی طراحی شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند