نشست تخصصی «دوشنبه‌های داستان» در اردبیل برگزار می‌شود

01:320

به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان اردبیل، نشست «دوشنبه‌های داستان» با حضور حسین قربانزاده برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، نشست «دوشنبه‌های داستان» ساعت ۱۶ روزهای دوشنبه به صورت یک هفته در میان و با حضور داستان‌نویسان مطرح اردبیل و کشور برگزار خواهد شد.

این کارگاه از سری برنامه‌های واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان اردبیل و باشگاه داستان است که به صورت بحث محور و در کنار باشگاه داستان با هدف تعالی ادبیات داستانی برگرفته از ارزش‌های انقلاب اسلامی و سوژه‌ها و رویدادهای بومی استان برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری نشست «دوشنبه‌های داستان» در مرحله اول، کشف و پرورش استعدادهای ادبی و در مرحله دوم معرفی چهره‌های برتر عرصه داستان‌نویسی و آثار برجسته ادبیات داستانی است.

شایان ذکر است حسین قربانزاده خیاوی متولد تیر ماه ۱۳۵۲ در مشگین‌شهر و مربی داستان‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان ایران است. وی نویسنده کتاب‌های روی سیم تار، نشان به همان نشان، آتش و زنجیر، سمفونی گودال، رد انگشت‌های اصلی، گریز از سال صفر، میان چهار گل زرد و یک گل سرخ، صلیب سلمان و آتش و پرواز لاک‌پشت‌ها می‌باشد. قربانزاده تاکنون موفق به دریافت جایزه اول داستان انقلاب، جایزه امیرحسین فردی، جایزه شهید اندرزگو، کتاب سال اردبیل، کتاب سال آذربایجان شرقی، جایزه اول نمایشنامه‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حوزه هنری و … شده است.

گفتنی است باشگاه داستان حوزه هنری استان اردبیل دو دهه است که با حضور اساتید مطرح اردبیلی روزهای دوشنبه هر هفته پذیرای علاقه‌مندان به ادبیات و داستان است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند