دوشنبه ۱۶ آبان ماه؛
نشست «اقتصاد سیاسی ایجاد شهرهای اقماری» برگزار می‌شود

01:030

نشست یازدهم از سلسله نشست‌های «مسدله شهر؛ گفتگوهای انتقادی مدیریت شهری و علوم‌انسانی در باب شهر» با موضوع «اقتصاد سیاسی ایجاد شهرهای اقماری؛ بررسی پیامدهای ساخت شهرهای اقماری بر شهرهای مادر و ساکنان شهرهای جدید» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نشست یازدهم از سلسله نشست‌های «مساله شهر؛ گفتگوهای انتقادی مدیریت شهری و علوم‌انسانی در باب شهر» با موضوع «اقتصاد سیاسی ایجاد شهرهای اقماری؛ بررسی پیامدهای ساخت شهرهای اقماری بر شهرهای مادر و ساکنان شهرهای جدید» به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه در سالن سلمان هراتی واقع در حوزه هنری برگزار می‌شود.

نشست «اقتصاد سیاسی ایجاد شهرهای اقماری« با بررسی پیامدهای ساخت شهرهای اقماری بر شهرهای مادر و ساکنان شهرهای جدید با حضور دکتر علی‌رضا بلیغ، دکتر اسماعیل فراهانی و با دبیری سیدفاضل سجادی، شانزدهم آبان‌ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می‌شود.

این نشست در تاریخ شانزدهم آبان‌ماه از ساعت ۱۵ با پخش زنده از صفحۀ آپارت {http://www.aparat.com/rcica.ir } و همچنین به صورت حضوری در سالن سلمان هراتی واقع در حوزۀ هنری میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند