نشست آموزشی «از وب‌گردی علمی تا متن آکادمیک» در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

01:480

نخستین وبینار آموزشی با موضوع «از وب‌گردی علمی تا متن آکادمیک» به همت گروه سینما دانشکده هنر دانشگاه سوره و همکاری انجمن علمی سینما و کانون فیلم؛ روز سه‌شنبه مورخ ۲۰ مهرماه، ساعت ۱۹ الی ۲۱ به صورت مجازی در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نخستین وبینار از سلسله نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی سینما، با عنوان «از وب‌گردی علمی تا متن آکادمیک» به کوشش گروه سینما دانشکده هنر دانشگاه سوره و همکاری انجمن علمی سینما و کانون فیلم دانشگاه سوره، روز سه‌شنبه مورخ ۲۰ مهرماه ساعت ۱۹ الی ۲۱ با ارائه و سخنرانی استاد محمدحسین تمجیدی پژوهشگر، فیلم‌ساز و مدرس سینما، به صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، این نشست‌های آموزشی با عنوان «سه‌شنبه‌های سینمای سوره» در قالب سلسله‌نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی از مهرماه تا دی‌ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

باید اذعان داشت، امروزه علاقه‌مندان به سینما و به‌خصوص دانشجویان زمان زیادی را در دنیای اینترنت و وب سپری می‌کنند. بخش عمده‌ای از این زمان غیر از دستیابی به چند نمونه فیلم، حاصلی در بر ندارد. در صورتی‌که انبوهی از اطلاعات سینمایی در آن فضا نهفته است. هر جست‌وجویی می‌تواند سنگ بنای یک فرآیند پژوهشی باشد؛ جست‌وجو به‌دنبال آنچه می‌خواهیم و پژوهش برای رفع نادانسته‌ها و ناداشته‌ها.

آیا می‌توان از این وب‌گردی‌ها نتیجه دلخواه را به‌دست آورد؟ آیا می‌توان یک وب‌گردی هدفمند را طرح‌ریزی کرد؟ پاسخ به این پرسش‌ها هدف گفت‌وگوی پژوهشی «از وب گردی تا متن آکادمیک است.»

*علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این وبینار آموزشی به لینک زیر مراجعه کنند:

https://sibad.soore.ac.ir/v/show/soorecinema

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند