نشان «خانه ادبیات مستقل افغانستان» رونمایی شد

01:0030

به همت حوزه هنری اصفهان، نشان‌واره «خانه ادبیات مستقل افغانستان» رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، روز پنج‌شنبه ۱۳ خردادماه، از نشان‌واره «خانه ادبیات مستقل افغانستان» با حضور مجتبی شاه‌مرادی رئیس حوزه هنری استان اصفهان و اسماعیل حاج علیان مدیر آفرینش‌های ادبی این مرکز رونمایی شد.

حسینی مدیر خانه ادبیات مستقل افغانستان در این خصوص گفت: طراح این نشان‌واره محمدمهدی احمدی است و این دومین جلسه هفتگی این خانه پس از کرونا بود که به صورت حضوری برگزارشد.

وی افزود: میهمانان این برنامه احمد شهریار از پاکستان، سیده کبری حسینی بلخی از مشهد،حمزه محمودی از قم، میلاد پشابادی از کرمانشاه بودند.

مدیر خانه ادبیات مستقل افغانستان تصریح کرد: این جلسه با خواندن داستانی از کتاب «چشم سگ» و خاطره‌خوانی با شعرخوانی همراه بود.

مجتبی شاه‌مرادی رئیس حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به اهمیت و نقش ادبیات در شکل‌گیری فرهنگ جامعه، از نشان‌واره «خانه ادبیات مستقل افغانستان» به همراه خانم حسینی بلخی رونمایی کرده و به رسم یادگار حاضران نشانواره را امضاء کردند.

گفتنی است، این خانه از مجموعه‌های زیر نظر واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری اصفهان است و جلسات آن هر هفته پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند