از مجموعه نشست‌های همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار؛
نخستین وبینار گروه ادبیات نمایشی در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

01:210

دانشگاه سوره اولین پیش‌نشست همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار را تحت عنوان «آموزش آکادمیک، هنر نمایش در دوران پساکرونا: چالش‌ها، نیازها و دگرگونی‌ها» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، اولین پیش‌نشست همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار، تحت عنوان «آموزش آکادمیک، هنر نمایش در دوران پساکرونا: چالش‌ها، نیازها و دگرگونی‌ها» برگزار می‌شود.

این پیش‌نشست با همکاری معاونت پژوهشی و گروه ادبیات نمایشی دانشگاه سوره در روز شنبه ۱۷ مهرماه ساعت ۱۶ تا ۱۸ به صورت مجازی در سامانه سیباد برگزار می‌شود.

دکتر عطاءالله کوپال و دکتر امیررضا نوری پرتو به عنوان سخنران و خانم دکتر اکرم قاسم‌پور به عنوان دبیر نشست در این وبینار حضور خواهند داشت.

مجموعه پیش‌نشست‌ها تا قبل از برگزاری همایش مورخ ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ ادامه می‌یابد. تبیین راهکارهایی برای دستیابی به نظام آموزشی کارآمد و پیشروی به سمت تحقق دانشگاه‌های کارآفرین از اهداف مهم این همایش است که با تأکید بر سه حوزه هنر، معماری و شهرسازی، فرهنگ و ارتباطات پیگیری می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر در این وبینار حضور یابند:

http://sibad.soore.ac.ir/v/show/futurestudies

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه برگزاری همایش و مجموعه پیش‌نشست‌ها به سایت زیر مراجعه کنند:

https://conf.soore.ac.ir/FHD2021/Home

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند