در دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان؛
نخستین دوره آموزشی طنز مطبوعاتی برگزار می‌شود

01:330

دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان، نخستین دوره آموزشی طنز مطبوعاتی را با عنوان «دوپینگ خنده» برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این دوره آموزشی با حضور محمدرضا شهبازی نویسنده، طنزپرداز و مجری تلویزیون، مسئول باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می شود.

رسول شاکرین مدیر دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان در خصوص برگزاری این برنامه گفت: این برنامه اولین برنامه شب طنز مطبوعاتی است که در سال جاری در حوزه هنری برگزار می‌شود. جلسه حضوری این برنامه در ساعت ۱۴:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۳ آبان‌ماه با حضور محمدرضا شهبازی طنزپرداز خوب کشورمان برگزار می‌شود و این دوره که به صورت کارگاهی برگزار می‌شود، دارای جلسات آموزش مجازی نیز هست و در مجموع دوره یک ماه به طول می‌انجامد.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند پس از حضور در این دوره وارد دوره‌های تخصصی دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان شوند و به صورت حرفه‌ای به طنزپردازی بپردازند.

مدیر دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به برگزاری این نشست تخصصی خاطرنشان کرد: در این جلسات شرکت‌کنندگان با تکنیک‌های طنزپردازی، قالب‌های طنز و جریان‌شناسی طنز کشور و ایران آشنا خواهند شد و کتاب‌هایی برای نوشتن بهتر طنز به آنها معرفی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی طنز مطبوعاتی، آشنایی مخاطبان با این گونه طنزپردازی است و همچنین تربیت طنزپردازانی که پس از گذراندن این دوره بتوانند به صورت حرفه‌ای به نوشتن طنز بپردازند.

مهلت ثبت‌نام در این دوره تا روز سه‌شنبه ۱۱ آبان‌ماه است و علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام با شماره ۰۹۳۳۳۵۳۶۸۰۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند