نجوای عاشقانه‌های شاعران خراسان شمالی در چهارمین عصر شعر و موسیقی

01:0040

چهارمین عصر شعر و موسیقی حوزه هنری خراسان شمالی با عاشقانه‌های شاعران استان همراه شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، به بهانه سالروز پیوند آسمانی حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع) چهارمین عصر شعر و موسیقی حوزه هنری خراسان شمالی با  عنوان «عاشقانه‌ها» و با حضور ۲۰ تن از شاعران استان و با مشارکت مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری بسیج خراسان شمالی، شهرداری بجنورد، اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل ورزش و جوانان استان و قرارگاه صاحب الامر در بوستان شهربازی بجنورد برگزار شد.

بر این اساس، در این محفل منیژه درتومیان، مهدی چناری، اباصلت رضوانی، آرزو شیرین‌زبان، علیرضا اکرامی‌فر، مهین خادمی، مرضیه براتی، امیر سعادتی، محمود صوفی، مرتضی رستمی، امیرحسین سجادی، مرتضی گریوانی، معصومه وحدانی، جواد نسیمی، قاسم فرخی، علی‌اکبر جعفرزاده، فائزه رمضانی، مرتضی داوری و سمیه شیرین‌زاده به قرائت اشعارشان پرداختند.

در این محفل گروه دف نوازان «غوغا» به سرپرستی شایان آدینه‌زاده و استاد آنا مراد رستگاری بخشی ترکمن به هنرنمایی پرداختند و علاقه‌مندان شاهد اجرای تئاتر طنز با عنوان «خواستگاری» به کارگردانی «مهدی فخران» از جاجرم بودند.

در این محفل از خانم اصغرزاده یکی از تسهیل گران ازدواج که بانی خیر پیوند ۴۰۰ زوج در خراسان شمالی است در کنار شاعران تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند