موفقیت دو نمایش حوزه هنری پیشوا در جشنواره ملی آسمان هشتم

01:00

با کسب ۵ عنوان در رشته های مختلف، هنرمندان حوزه هنری جنوب شرق استان تهران (پیشوا) در نخستین جشنواره ملی آسمان هشتم درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نمایش «دختران مسجد روستای ما» به کارگردانی زهرا هداوند خانی و نمایش «نذری» به کارگردانی رضا محمدیان به ترتیب رتبه های اول و دوم نخستین جشنواره ملی آسمان هشتم را کسب کردند.

همچنین جایزه بهترین کارگردانی و بازیگری به زهرا هداوند برای کارگردانی و بازی در نمایش «دختران مسجد روستای ما» اهداء شد. در بخش بازیگری کودک و نوجوان نیز جایزه اول برای بازی در نمایش «نذری» به محمد طاها اردستانی رسید.

دو نمایش «دختران مسجد روستای ما» و «نذری» پیش از این برگزیده جشنواره بچه های مسجد حوزه هنری استان تهران بودند که راهی جشنواره ملی بچه های مسجد در فروردین ماه ۱۴۰۱ نیز شده اند.

نخستین جشنواره ملی آسمان هشتم با هدف ترویج فرهنگ و سیره رضوی، تحکیم مبانی اسلامی، نشر شعائر دینی، پاسداری از ارزش‌های اسلامی و انقلابی، مبارزه با هجمه‌های فرهنگی دشمن، شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادها و ایجاد فضای رقابت و نشاط معنوی از ۱۰ تا ۱۲ اسفندماه در حسینیه امام رضا(ع) روستای کردر رضوی شهرستان میناب برگزار شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند