موشن‌گرافی «ققنوس» تولید شد

01:280

حوزه هنری استان اردبیل، موشن‌گرافی «ققنوس» به کارگردانی بهمن طهماسبی‌پور را با محوریت سردار سلیمانی تولید کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدحامد اسحاقی مسئول هنرهای تصویری با اعلام این خبر گفت: اکنون که بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند می‌گذرد، باید این نکته را مد نظر قرار داد که امنیت امروز میهن اسلامی در طول این سال‌ها مرهون مجاهدت‌ها و رشادت‌های سربازانی است که با تمام وجود و با اعتقاد و التزام عملی به موازین اسلام و انقلاب در مقابل متجاوزان و ایادی استکبار ایستادگی کرده و نگذاشتند یک وجب از خاک این مرز و بوم به تاراج برود. بی‌شک سردار حاج قاسم سلیمانی یکی از این نمونه‌ها است که علاوه بر حضور در جبهه‌های جنگ با دشمن بعثی، در مقابل تکفیری‌ها در لبنان، عراق و سوریه نیز به مبارزه پرداخته و پایان عمر داعش را اعلام کرد.

اسحاقی ادامه داد: در این موشن‌گرافی سعی شده تا نشان داده شود در حالی‌که در کشورهای همسایه، تکفیری‌ها در حال پیشروی به سمت ایران بوده و از خونریزی و تجاوز به مردم بیگناه و بی‌دفاع هیچ ابایی ندارند و هدف نهایی و غایی آن‌ها ایران است، ولی در داخل مرزهای کشور زندگی عادی و روزمره بدون هیچ نگرانی ادامه دارد؛ چرا که همه باور دارند سردارانی مانند حاج قاسم سلیمانی در مقابل تکفیری‌ها ایستادگی کرده و اجازه دست درازی به آن‌ها را نخواهند داد.

گفتنی است، مدت زمان موشن‌گرافی «ققنوس» ۴ دقیقه است که به همت حوزه هنری استان اردبیل و کارگردانی بهمن طهماسبی‌پور تولید شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند