مهلت ارسال اثر برای فراخوان عکاسی «همه هستیم» تمدید شد/ معرفی هیئت انتخاب

01:560

معاون فرهنگی حوزه هنری استان اصفهان از تمدید مهلت ارسال اثر برای فراخوان عکاسی «همه هستیم» به مناسبت دهه فجر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسین خالقی‌پور معاون فرهنگی حوزه هنری اصفهان، با اشاره به اینکه این فراخوان تا سی دی‌ماه فرصت داشت، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این فراخوان تصویر آثار خود را تا 5 روز دیگر (5 بهمن‌ماه) به ایمیل روابط عمومی این سازمان ravabetomomi89@gmail.com و یا به شماره واتساپ و ایتای 09131018982 ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: این فراخوان که به مناسبت سالروز پیروز انقلاب اسلامی منتشر شده است به روایت لحظات ناب از حضور حماسی مردم اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن می‌پردازد.

خالقی‌پور ادامه داد: حوزه هنری استان اصفهان در نظر دارد تا عکس‌های منتخب این فراخوان را در دهه مبارک فجر در گالری حوزه هنری به نمایش بگذارد.

گفتنی است، این جشنواره به همت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان با همکاری خانه عکس انقلاب اسلامی استان اصفهان (آیینه) و انجمن عکاسان مطبوعاتی اصفهان برگزار می‌شود.

معرفی هیئت انتخاب فراخوان عکاسی «همه هستیم»

مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان هیئت انتخاب فراخوان عکاسی «همه هستیم» را معرفی کرد.

نرگس رجایی با اشاره به مشخص شدن هیئت انتخاب این فراخوان اظهار داشت: هیئت انتخاب عکس‌های فراخوان «همه هستیم» متشکل از آقایان فرزان معظم، عباس پوستین‌دوز و حمید نیکومرام هستند که آثار ارسالی به این فراخوان را بررسی و انتخاب خواهند کرد.

وی تصریح کرد: پس از پایان مهلت ارسال آثار به این فراخوان در 5 بهمن‌ماه، هیئت انتخاب، چهل عکس را از میان آثار ارسالی برای به نمایش در گالری سعدی حوزه هنری اصفهان انتخاب می‌کند.

مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری اصفهان افزود: هر عکاس می‌تواند حداکثر سه قطعه عکس (حداکثر با حجم 5 مگابایت) از مراسم راهپیمایی 22 بهمن در طی سالیان گذشته را ارسال کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند