«مهدی خانبانپور» مدیر اجرایی برنامه «‌شب خاطره» آسمانی شد

01:220

«مهدی خانبانپور» از همکاران مرکز مطالعات و تحقیقات فرهنگ و ادب پایداری حوزه هنری و مدیر اجرایی برنامه «‌شب خاطره» شب گذشته بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، همه همکاران حوزه هنری، زنده‌یاد خانبانپور را با برنامه به یاد ماندنی و جذاب «شب خاطره» می‌شناسند. وی از دهه ۷۰ با دفتر «شب خاطره» حوزه هنری همکاری داشت و سال‌های گذشته با تمام وجود مدیریت اجرایی این برنامه را بر عهده گرفته بود.

«شب خاطره» عنوان برنامه‌ای است که از ۲۵ سال گذشته اولین پنجشنبه هر ماه توسط حوزه هنری با پرداختن به خاطرات رزمنده‌ها و خانواده‌هایشان در هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود. زنده‌یاد خانبانپور با پی‌گیری‌‌های جهادی خود برای برپایی این برنامه که بیش از ۳۰۰ بار میزبان علاقه‌مندان بوده است، به نوعی دِین خود به شهدای انقلاب و دفاع مقدس را ادا می‌کرد. خداوند روح این عزیز تازه‌سفر کرده را با شهدای اسلام محشور و قرین رحمت کند.

گفتنی است، «مهدی خانبانپور» مدیر اجرایی برنامه «شب خاطره» حوزه هنری شب گذشته بر اثر بیماری در بیمارستان شهدای تجریش تهران درگذشت و پیکر او امروز در قطعه ۱۵ بهشت زهرای تهران آرام می‌گیرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند