معرفی هیئت داوران هنرواره «به سوی خدا»

01:010

حوزه هنری استان اردبیل، هیئت داوران نخستین هنرواره منطقه‌ای طراحی پوستر نماز با عنوان «به سوی خدا» را معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این هنرواره که دبیری آن را حسین آزاد مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان بر عهده دارد، اسامی اعضای هیئت داوران خود را اعلام کرد.

بر این اساس دبیر این هنرواره با اعلام اینکه علی وزیریان، حجت مجرد و حسین آزاد به عنوان هیئت داوری، گزینش و معرفی آثار برتر را بر عهده دارند، گفت: نخستین هنرواره طراحی پوستر نماز که به صورت منطقه‌ای و مجازی و با مشارکت ستاد اقامه نماز استان و دستگاه‌های فرهنگی و هنری اردبیل در حال برگزاری است، تا 10 بهمن‌ماه آماده دریافت آثار از عموم علاقه‌مندان و طراحان گرافیک است.

گفتنی است، علی وزیریان از اساتید پیشکسوت هنر و سینما، متولد ۱۳۳۹ تهران، فارغ‌التحصیل رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و دارای نشان درجه یک هنری معادل دکتری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

حجت مجرد متولد 1352 در اردبیل، طراح ارشد گرافیک، مدرس دانشگاه، مدیر هنری و کیوریتور، دارای نشان درجه دو هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین حسین آزاد متولد 1353 در اردبیل، کارشناس ارشد گرافیک از دانشکده هنر و معماری تهران، طراح گرافیک، مدرس دانشگاه و فعال فرهنگی و هنری است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند