معرفی آثار منتخب نمایشگاه تصویرگران جهاد

01:350

همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و اعلام فراخوان تصویرگران جهاد، آثار برگزیده معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حمیدرضا مجیدی مسئول خانه عکاسان حوزه هنری استان مرکزی اظهار داشت: پس از اعلام فراخوان نمایشگاه تصویرگران جهاد از بین آثار رسیده شده تعداد ۱۴ عکس از ۶ هنرمند عکاس به این نمایشگاه راه یافتند، که آثار مذکور در فضاهای مجازی حوزه هنری استان مرکزی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: نمایشگاه تصویرگران جهاد با موضوع جهاد و به‌خصوص جهادگران سلامت برگزار شد که هنرمندان علی کریمی، حسین خدیمی، رضا میرغیاثی، عادل عزیزی، یاسر محمدخانی و سمیه آهنگرانی فراهانی از جمله هنرمندانی هستند که آثارشان به این نمایشگاه راه یافته است.

تجلیل از هنرمندان فعال حوزه هنری استان مرکزی

همزمان با سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم شهید سیدمرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی از ۴۰هنرمند فعال استان مرکزی در رشته‌های متنوع هنری با اهدای هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع بیماری کرونا، این قدردانی و تجلیل به صورت غیرحضوری به انجام رسید.

اسماعیل مجللی مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای همه افراد جامعه، برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی به صورت غیر حضوری و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی صورت گرفت و تجلیل از هنرمندان شاخص که در سنوات پیش با حضور امام جمعه محترم اراک و استاندار مرکزی صورت می‌گرفت، امسال به شیوه‌ای متفاوت از این بزرگواران تقدیر و هدایایی نیز از طرف این نهاد به آنها اهدا شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند