مشارکت حوزه هنری استان اردبیل در برگزاری همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای

01:250

رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل گفت: حوزه هنری استان اردبیل در برگزاری اولین همایش بین‌المللی و پنجمین همایش ملی تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای مشارکت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل با بیان اینکه این همایش در آبان‌ماه سال جاری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد، گفت: هنرمندان و پژوهشگران عرصه هنر انقلاب اسلامی استان می‌توانند در ۵ محور مبانی، اصول و ابعاد، گام دوم انقلاب، مقاومت و آینده آن، ساز و کارها و ابزارهای دفاعی، نقش انقلاب اسلامی ایران در افول قدرت امریکا در «اندیشه و مکتب دفاعی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)»، با نگارش و ارائه مقالات در این همایش شرکت کنند.

مجرد تصریح کرد: منویات مقام معظم رهبری چراغ راه همه دوستداران نظام و انقلاب اسلامی است و به لحاظ اهمیت موضوع، دانشگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان در این همایش مشارکت دارند و میزبان و مجری اصلی این همایش وزارت دفاع و دانشگاه مالک اشتر است.

مجرد با اشاره به قرار گرفتن در هفته «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» بیان کرد: حوزه هنری آمادگی برگزاری نمایشگاهی از آثار منتخب پنجمین دوره جشنواره حقوق بشر آمریکایی در کنار این همایش را دارد تا بدین‌وسیله ابعاد مختلف جنایات حقوق بشری آمریکا برای جامعه و به ویژه جوانان و دانشجویان بازگو شود.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را تا آخر شهریورماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت www.tademam ارسال کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند