مستند «سید جواد» مرد انقلابی و مبارز همدانی تدوین نهایی شد

01:050

ساخت مستند «سید جواد» برشی از زندگی سید جواد حجازی به تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان همدان به مرحله نهایی رسید.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کارگردان مستند «سید جواد» با بیان اینکه حاج سید جواد حجازی از شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در تاریخ انقلاب استان همدان است، گفت: مستند ۳۰ دقیقه ‌ای پرتره «سید جواد» به شخصیت برجسته انقلابی و مردمی «سید جواد حجازی» و خدمات ارزنده وی می‌‌پردازد که ساخت آن بیش از سه سال زمان برده است.

علی آقامحمدی با بیان اینکه مستند «سید جواد» به سه مقطع زمانی انقلاب، جنگ تحمیلی و دوران سازندگی سید جواد حجازی پرداخته، افزود: مبارزات انقلابی و تبعید سید جواد به خراسان و آشنایی وی با مقام معظم رهبری، پشتیبانی از رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل، تقدیم دو شهید سرافراز و خدمات اجتماعی متعدد این شخصیت برجسته در دوران سازندگی، موضوعات پرداخته شده در این مستند است.

وی با اشاره به اینکه سید جواد حجازی پدر دو شهید است، تصریح کرد: احداث دارالایتام مهدیه همدان، اقدام برای حل مشکلات و معضلات اقتصادی استان، احداث نخستین MRI در غرب کشور با هدف کاهش مشکلات بیماران و عدم مراجعه آنها به پایتخیت، فعالیت‌‌های کشاورزی و دامداری جهت رونق اقتصادی استان و سایر فعالیت‌های خیرخواهانه، از جمله فعالیت‌های سید جواد حجازی در این مستند است.

گفتنی است، این مستند با نظر خانواده محترم سید جواد حجازی مراحل تدوین پایانی خود را طی کرده است و پس از رایزینی‌ها از شبکه‌های کشوری پخش خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند