مرحله نهایی سومین جشنواره استانی تئاتر ماه در بیجار آغاز به کار کرد

01:490

با معرفی حمیدرضا نعیمی، نادربرهانی مرند و فرهاد قائمیان به عنوان داوران مرحله نهایی سومین جشنواره استانی تئاتر ماه – وتار از پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ با حضور گروه های راه یافته به مرحله نهایی در بیجار آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، امید اکبر دبیر اجرایی سومین جشنواره استانی تئاتر وتار در کردستان در نشستی خبری گفت: جشنواره وتار که قرار بود در ۳ بهمن ماه در بیجار برگزار شود علیرغم آمادگی کامل برگزاری بدلیل شرایط جوی ایجاد شده به ناچار به تعویق افتاد و خوشحالیم که اعلام کنیم با حمایت  رئیس حوزه هنری استان کردستان و فرماندار شهرستان بیجار و دیگر مسئولین استانی این جشنواره از فرداد پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه به مدت ۳ روز به میزبانی شهرستان بیجار برگزار می شود.

وی ضمن اشاره به روند جشنواره گفت: در این دوره  ۱۸ گروه نمایشی استان  با ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره  اعلام آمادگی خود را جهت حضور اعلام کردند که در بازبینی حضوری صورت گرفته توسط هیئت بازبین متشکل از حسن ترقی، علیرضا همتیان و داریوش رفعتی ۷ اثر از شهرهای سنندج، دیواندره، قروه و بیجار به بخش نهایی جشنواره راه پیدا کردند.

دبیر اجرایی سومین جشنواره استانی تئاتر وتار ادامه داد: سه هنرمند برجسته عرصه هنرهای نمایشی دکتر حمید رضا نعیمی ، نادر برهانی مرند و فرهاد قائمیان است که در دو روز ۲۸ و ۲۹ بهمن در سالن های مجتمع امیر نظام گروسی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجانان بیجار آثار این دوره را  داوری و نفرات برگزیده را در بخش های مختلف جشنواره معرفی می کنند.

اکبر افزود: اختتامیه جشنواره صبح روز شنبه ۳۰ بهمن ماه با تجلیل از برگزیدگان این دوره در محل سالن شماره ۱ پردیس سینمایی آزادی بیجار با رعایت کامل شیوه نامه های دوران کرونا برگزار می شود.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند