به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی؛
مراسم رونمایی از کتاب «هستی‌شناسی پایداری» برگزار می‌شود

کمتر از یک دقیقه0

کتاب «هستی‌شناسی پایداری» با حضور مسعود آتشگران نویسنده اثر در سرای آوینی پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، کتاب مجموعه مقالات «هستی‌شناسی پایداری» نوشته مسعود آتشگران، به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. این کتاب روز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه ساعت۱۵ در سرای آوینی پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی از کتاب «هستی‌شناسی پایداری» با حضور مسعود آتشگران نویسنده اثر، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، قاسم زائری هیئت علمی دانشگاه تهران و وحید شالچی هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.

مسعود آتشگران در این اثر پژوهشی کوشیده به جهت سرشت موضوع تحقیق، از ادبیات راهگشا اما کمتر شناخته شده هستی‌شناسانه بهره برد، چرخش موضوعات این اثر بر کانون انسان و شناخت واحدهای تجربۀ درون‌انسانی است و نگارنده در صدد است روش بزرگان این سنت انتقادی را در رسمیت‌بخشی به متافیزیک انسانی دنبال کند؛ به باور او بنیان‌گزاری علوم‌انسانیِ تماماً انسانی از طریق روش و رویکرد پدیدارشناسی، تنها با بها دادن به دانش شهودی و تجارب درون انسانی میسور و ممکن خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند