مراسم خاطره گویی دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد

01:190
مسئول واحد ادبیات پایداری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم خاطره گویی به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن همایش های بنیاد شهید استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رحمت الله رسولی مقدم مسئول واحد ادبیات پایداری حوزه هنری استان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم خاطره گویی با عنوان 《 حدیث ماندگاری پایداری، دلاوری و فداکاری》 با مشارکت اداره کل بنیاد شهید کهگیلویه وبویراحمد و  حضور رزمندگان دفاع مقدس استان برگزار شد.
وی افزود: این مراسم خاطره گویی روز پنجشنبه ۷ مهرماه ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح در سالن همایش های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور اقشار مختلف مردم  و رزمندگان دفاع مقدس برگزار  شد.
رسولی تصریح کرد: دو تن از رزمندگان و سرداران دفاع مقدس که به عنوان مدعوین و راویان این برنامه حضور داشتند، به روایت گوشه‌‌هایی از مجاهدت‌ها و مصائب خویش و همرزمان و آرمان‌هایشان پرداختند.
وی با اشاره به نمایش تولیدات حوزه هنری در این برنامه بیان داشت: در بخش‌های میانی و پایانی این برنامه نیز دو نماهنگ تولیدی حوزه هنری با عنوان «قاب عکس» و «هم‌سنگری» پخش شدند و با استقبال مهمانان مواجه شدند.
شایان ذکر است که حوزه‌ هنری تا پایان سال، دو برنامه‌ شب خاطره‌ی دیگر با محوریت روحیه‌ی حماسی عشایر و مردم غیور استان برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام/

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند