مراسم ترحیم مهدی خانبانپور از همکاران حوزه هنری برپا شد

02:000

مراسم ترحیم مهدی خانبانپور مدیر اجرایی برنامه «شب خاطره» در مسجد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ظهر امروز یکشنبه ۷ دی‌ماه، مراسم ترحیم زنده‌یاد مهدی خانبانپور از همکاران مرکز مطالعات و تحقیقات فرهنگ و ادب پایداری حوزه هنری و مدیر اجرایی برنامه «‌شب خاطره» برگزار شد.

این مراسم در مسجد «حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» حوزه هنری با حضور جمعی از همکاران و مدیران حوزه هنری از جمله محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، محسن مؤمنی‌شریف رئیس پیشین حوزه هنری و اصغر نقی‌زاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و از طرفداران برنامه «شب خاطره» برگزار شد.

اصغر نقی‌زاده که از رزمندگان هشت‌سال دفاع مقدس است و با خاطرات خود در بسیاری از برنامه‌های «شب خاطره» حضور داشته است، در مورد زنده‌یاد خانبانپور گفت: مرحوم مهدی خانبانپور بسیار مرد تلاشگر و پی‌گیری بود.

نقی‌زاده در خاطره‌ای از دیدار با مقام معظم رهبری گفت: زنده‌یاد خانبانپور همواره در تلاش بود تا دیدار اهالی شب خاطره با رهبری به بهترین شکل ممکن انجام شود، پس برنامه‌ریزی‌های دقیق را پیش از دیدار انجام می‌داد تا همه دوستداران رهبری بتوانند چند کلامی را خدمت ایشان صحبت کنند.

وی ادامه داد: خبر درگذشت ایشان بسیار برای من که خاطرات دوست‌داشتنی و لحظات فراموش نشدنی را در برنامه شب خاطره با او تجربه کرده‌ام بسیار دردناک بود. به تمامی همکاران حوزه هنری و خانواده ایشان این ضایعه را تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای ایشان طلب مغفرت و برای بازماندگانش صبر مسئلت دارم.

گفتنی است، «مهدی خانبانپور» مدیر اجرایی برنامه «شب خاطره» حوزه هنری ۲ دی‌ماه سال جاری بر اثر بیماری در بیمارستان شهدای تجریش تهران درگذشت و پیکر او در قطعه ۱۵ بهشت زهرای تهران آرام گرفت.

«شب خاطره» عنوان برنامه‌ای است که از ۲۵ سال گذشته اولین پنجشنبه هر ماه توسط حوزه هنری با پرداختن به خاطرات رزمنده‌ها و خانواده‌هایشان در هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود. زنده‌یاد خانبانپور با پی‌گیری‌‌های جهادی خود برای برپایی این برنامه که بیش از ۳۰۰ بار میزبان علاقه‌مندان بوده است، به نوعی دِین خود به شهدای انقلاب و دفاع مقدس را ادا می‌کرد. خداوند روح این عزیز تازه‌ سفر کرده را با شهدای اسلام محشور و قرین رحمت کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند