محمد توکلی به «معاونت برنامه‌ریزی و امور راهبردی» منصوب شد

01:470

با حکم رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، محمد توکلی به سِمت «معاونت برنامه‌ریزی و امور راهبردی» منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، طی حکمی از سوی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، محمد توکلی به سِمت «معاونت برنامه‌ریزی و امور راهبردی» منصوب شد.

در متن حکم توکلی آمده است:

«حوزه هنری انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت اهالی اندیشه و هنر اسلامی در ابتدای پیروزی نهضت متولد شد، رشد کرد و اکنون در دوران بلوغ و ثمر خود است. شجره طیبه حوزه هنری برای تعالی روزافزون خود بیش از پیش به تعمق در اندیشه‌ورزی و تأملات راهبردی، تحول در شیوه و شاخص‌های برنامه‌ریزی، بازمعماری مبتنی بر اهداف و اصول، نوآوری در روش و توسعه گفت‌وگو با اهل نظر و هنر نیاز دارد. از این رو با توجه به حُسن سابقه، اندیشه و سلوک حضرت‌عالی شما را به «معاونت برنامه‌ریزی و امور راهبردی» منصوب می‌نمایم.

مأموریت اصلی این معاونت احیاء برنامه‌ریزی، ارتقاء اندیشه‌ورزی، توسعه‌ی نوآوری، تمهید سیاست‌گذاری مؤثر و تقویت گفت‌وگو در متنِ حوزه هنری است.

به پیوست شرح وظایف و اهم اصول و راهبردهایی که باید در این مسیر منشأ تصمیم و عمل قرار گیرد ابلاغ می‌شود.

انشاءالله با بهره‌مندی از اهالی اندیشه و هنر اسلامی، التزام به اتقان در برنامه‌ریزی، توکل بر خدا و توسل به ذوات مقدس معصومین علیهم‌السلام در تحقق این مأموریت موفق خواهید بود.

محمدمهدی دادمان- رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی»

 

گفتنی است، محمد توکلی متولد ۱۳۶۶، فارغ‌التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف  و کارشناس ارشد تاریخ از دانشگاه تهران است. مدیر پیشین مؤسسه «سفیر فیلم»، تهیه‌کننده و پژوهشگر فیلم‌های مستند «مصاف» و «بهارستان»، و مشاور رئیس و دبیر کارگروه تحول حوزه هنری انقلاب اسلامی، از جمله سوابق و مسئولیت‌های وی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند